Дүниежүзілік туберкулезге қарсы күрес күні

Әлемде жыл сайын 24 ақпан-24 наурыз аралығында Дүниежүзілік туберкулезге қарсы күрес күні аталып өтеді.  Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының бастамасымен белгіленген бұл күн жыл сайын әр түрлі ұранмен өтеді. Әлемдік ғылым мен ДДСҰ-ның асыл мұраттарының бірі - туберкулез эпидемиясын 2030 жылға дейін түп тамырымен құрту болып табылады.Осы күнге орай 12.03.2019 ШҚО облысының Салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығынан арнайы дәрігер маман Мукашев Бауыржан Жомартович Д.Қалматаев атындағы мемелекеттік жоғарғы медицина колледжі  ШЖҚ КМК студенттеріне семинар өткізді.Семинар соңында студенттер арасында сұрақтарға жауап алынып, пікір алмасу өтті. Салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығынан кітапша, парақшалар табыс етілді.

Дүниежүзілік туберкулезге қарсы күрес күні