«Туған қалам- Семейім!» фестивалі

Қала әкімі Е.Б. Сәлімовтың тапсырмасына сәйкес ағымдағы жылдың 22 қыркүйегінде «Семей қаласының Ішкі саясат бөлімі» ММ ұйымдастыруымен «Туған қалам – Семейім!» атты жастар фестивалі өтті. Жастар фестивалі Әуезов алаңында оқу орындары арасында велошерумен басталып, жарыс мәресіне жететін ертіс жағалауында оқу орындарының қала күніне арналған құттықтау кешімен жалғасты. Шараның маңыздылығын ескеріп, біздің оқу орнымызда велошеруге (1 құрама – 5 адам)3л/д1 ұлдары,  концерттік нөмерлер ( 2 нөмір) Ақанова Айсауле 3с/д5 , Ибраимов Елшат және Абдырахманов Қуаныш белсене қатысты. Колледж ұжымы алғыс хатпен марапатталды.

«Туған қалам- Семейім!» фестивалі